افعال عبارتی (Phrasal Verbs) در زبان انگلیسی

افعال عبارتی - Phrasal Verbs
افعال عبارتی – Phrasal Verbs

برای کسانی که در تافل (TOEFL) آکادمیک شرکت می کنند، کاربرد و یادگیری این افعال با توجه به اهمیت و کاربرد آنها بسیار حائز اهمیت می باشد. بر خلاف تصور خیلی ها که فکر می کنند افعال عباراتی غیر رسمی می باشند، اما این افعال مانند سایر واژگان مورد استفاده در زبان انگلیسی می توانند هم غیر رسمی، و هم رسمی، و هم خنثی باشند. افعال عبارتی غیر رسمی بیشتر در بین افرادی که با هم رابطه دوستانه دارند به کار می رود. افعال عبارتی رسمی را می توان در محیط های رسمی، علمی و یا حرفه ای استفاده کرد. افعال عبارتی خنثی را می توان با خیال راحت در تمام زمینه ها استفاده کرد.

 

اهمیت افعال عبارتی در آزمون های تافل و آیلتس

با توجه به گستردگی نسبتا زیاد کاربرد افعال عبارتی در مکالمات زبان انگلیسی و بخش گفتاری (speaking) آزمون های تافل و آیلتس، بنابراین دانستن معنای آنها می تواند برای زبان آموزان و شرکت کنندگان در آزمون های زبان بسیارمفید باشد.

ادامه این مبحث به زودی آماده و به روز رسانی خواهد شد.

……………………………………………………………………………………………………

برای دیدن پست های مربوط به نکات مهم یادگیری زبان انگلیسی، اینجا را کلیک کنید

برای دیدن پست های مربوط به نکات آموزشی زبان انگلیسی، اینجا را کلیک کنید

About Ahmad Osmani

Ahmad Osmani
I am Ahmad Osmani, an English teacher, and translator. I have more than 15 years of experience. I have been the administrator and writer of the website since its creation. I have studied Translation Studies and English Language. I love learning and teaching different languages. My main profession is writing and translating and sometime I teach English in my free time.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*