کانال تلگرام ما

کانال زبان در تلگرام

 

گروه آموزشی “UCL” در راستای خدمات رسانی بهتر به زبان آموزان، و در مسیر رسالت “زکات العلم نشره” مطالب آموزشی و کمک آموزشی زبان انگلیسی را به روشی آسان و بصورت کاملا رایگان در دسترس عموم علاقمندان زبان قرار داده است. انتشار مطالب آموزشی زبان انگلیسی بصورت کاملا رایگان از طریق فیسبوک شروع شد، و سپس از طریق واتسپ و در قالب گروه های آموزشی ادامه پیدا کرد. پس از فراگیر شدن استفاده از تلگرام در ایران در سال ۹۳ در قالب این اپلیکیشن پیام رسان نیز کار خود را ادامه دادیم. با به روز رسانی هایی که در پیام رسان تلگرام بوجود آمد و ایجاد بستری برای انتشار مطالب در قالب کانال تلگرام، توانستیم جزو اولین کانال های آموزش زبان باشیم، هر چند بسیاری از افرادی که در این زمینه کار می کردند با اهداف دیگری به دنبال عضو گیری و افزایش تعداد اعضای کانال های خود بصورت واقعی و فیک بودند، ولی هدف ما صرفا آموزش با کیفیت بدون در نظر گرفتن مسائل جانبی و تمرکز بر ارتقای کیفیت آموزش زبان بوده و خواهد بود.

در کانال تلگرامی ما مطالب آموزشی بیشماری را می توان پیدا کرد از جمله :

آموزش مکالمه

آموزش گرامر

آموزش لغات، اصطلاحات، ضرب المثل

آموزش تلفظ زبان انگلیسی

نکات آموزش زبان انگلیسی

مطالب کمک آموزشی

و صدها مطلب جذاب دیگر را می توان پیدا کرد. در کنار کانال اصلی، کانال دیگری را نیز در نظر گرفتیم تا در آنجا از آخرین مطالب منتشر شده در سایت نیز مطلع شوید.

امیدواریم که در آنجا هم با ما همراه باشید، که به این همراهیتان افتخار می کنیم. ضمنا می توانید سایت و شبکه های اجتماعی ما از جمله کانال های تلگرام ما را به کسایی که دنبال یادگیری زبان هستند معرفی کنید.

ضمنا لینک مربوط به سایر شبکه های اجتماعی ما را می توانید در پایین ببینید:

کانال تلگرام - Telegram Channel
کانال تلگرام – Telegram Channel

لینک کانال ما در تلگرام

اپلیکیشن :
UCLnet.com/App

فیسبوک :
FB.com/UCLnet

توئیتر :
Twitter.com/UCL_net

اینستاگرام:
Instagram.com/UCL_Net

کانال تلگرام ۱:
Telegram.me/UCL_net

کانال تلگرام ۲:
Telegram.me/UCLnet_com

گوگل پلاس:
Plus.google.com/+UCLnet7

About Ahmad Osmani

احمد عثمانی هستم، مدرس و مترجم زبان انگلیسی. بیشتر از 12سال سابقه کاری دارم. از همان آغاز راه اندازی سایت، مسئولیت مدیریت و نویسندگی سایت و نیز شبکه های اجتماعی اونو به عهده داشتم. از همان آغاز دوران تحصیل عاشق زبان بودم و پس از تجربه چندین ساله آموزش زبان در آموزشگاه های تهران، بشدت به آموزش آنلاین علاقمند شدم و الان حدود 6 ساله که در این حوزه فعالیت می کنم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*