آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی – آموزش مکالمه، گرامر، لغت و … 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی شامل آموزش مکالمه، آموزش گرامر، آموزش لغت، آموزش رایتینگ و … می باشد. البته آموزش آنلاین زبان انگلیسی بیشتر شامل آموزش مکالمه می باشد که مشکل اصلی خیلی از زبان آموزان نیز می باشد. این دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی که البته تمرکز آن بیشتر بر مکالمه می باشد بیشتر به صورت کلاس بحث آزاد (Free Discussion) می باشد؛ در این کلاس که در دو تایم نیم ساعته و ۱ ساعته به صورت خصوصی و آنلاین برگزار خواهد شد قبل از شروع هر جلسه موضوعی انتخاب می شود و در مورد آن موضوع بحث خواهد شد. یعنی برای هر جلسه از قبل موضوعی انتخاب می شود و سوالاتی از طرف مدرس مطرح می شود که البته موضوع مورد بحث و سوالات مربوطه از قبل در اختیار زبان آموز قرار خواهد گرفت و انتظار می رود که زبان آموز از قبل در مورد آن موضوع مطالعه کند و با آمادگی در کلاس مکالمه حاضر شود و بتواند پاسخ آن سوالات را به خوبی ارائه دهد. در حین این مکالمه اشکالات و ایرادهای تلفظی، گرامری و… یادداشت و پس از پایان پاسخ های زبان آموز، ایرادها و شکل صحیح آنها به او توضیح داده می شود و در آخر هر جلسه به سوالات احتمالی زبان آموز نیز پاسخ داده خواهد شد.

آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی
آموزش آنلاین زبان انگلیسی – Learn English Online

روش دیگر آموزش مکالمه، آموزش بر اساس کتاب هایی است که در آموزشگاه های معتبر تدریس می شود و همان کتاب ها به همراه نکاتی تلفظی، گرامری، مکالمه ای، و … مورد استفاده قرار می گیرد.

ابزاری که برای این کلاس مورد نیاز است اینترنت و یکی از برنامه های مکالمه صوتی و تصویری (مانند اسکایپ، واتسپ، ایمو، و …) و حتی در صورت عدم دسترسی به اینترنت، استفاده از تلفن برای برقرار تماس صوتی می باشد.

شهریه کلاس آنلاین برای هر جلسه ی ۱ ساعته: 150 ت

شهریه کلاس آنلاین برای هر جلسه ی ۴۵ دقیقه ای: 100 ت

شهریه کلاس آنلاین برای هر جلسه ی نیمساعته: 50 ت

تعداد جلسات این کلاس بنا به انتخاب زبان آموز می تواند از هفته ای ۱ جلسه تا هفته ای ۵ جلسه برگزار شود. و برای آشنایی با کلاس، مشاوره، و تعیین سطح، جلسه ی اول به صورت رایگان برگزار می شود. مدرس اصلی این دوره ها احمد عثمانی است که دارای 17 سال سابقه ی تدریس در چندین آموزشگاه زبان در تهران و شهرستان می باشد برگزار خواهد شد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی - Learn English Online
آموزش آنلاین زبان انگلیسی – Learn English Online

همانطور که در بالا به آن اشاره شد این کلاس بصورت آنلاین یعنی از طریق اینترنت برگزار می شود و تنها امکانات لازم برای دسترسی به این کلاس های راحت، ارزان، و پریار، داشتن دسترسی نسبتا مناسب به اینترنت و پیام رسان هایی همچون اسکایپ، گوگل هنگاوت، ایمو، و … برای برقراری ارتباط صوتی-تصویری می باشد. زبان آموزانی که دسترسی به اینترنت ندارند کلاس آنها از طریق صوتی (تماس تلفنی) و با تماس از طرف مدرس برگزار می شود و زبان آموز صرفا نیاز به پرداخت شهریه کلاس را خواهد داشت و نیازی به پرداخت هزینه های تلفن ندارد.

در صورت داشتن هر گونه سوالی می توانید با شماره (۰۹۱۲۱۳۰۶۳۳۵) تماس گرفته و یا در واتسپ، تلگرام، و سایر شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

ارتباط مستقیم تلگرامی با مدرس مکالمه

برای مشاهده مطالب مرتبط با آموزش مکالمه زبان انگلیسی کلیک کنید

4 comments

 1. سلام خسته نباشید. می خواستم بدونم کلاس های مکالمه آنلاینتون در چه سطح هایی برگدار میشه؟
  آیا سطح امادگی ازمون آیلتس هم دارید؟

 2. mr fa

  سلام . خسته نباشید ولی به نظرتون هزینه هاتون خیلی خیلی زیاد نیست

  • Ahmad Osmani

   کلاس خصوصی مکالمه به صورت حضوری در ایران از حداقل ساعتی ۲۰ت شروع میشه و تا ساعتی ۱۲۰ت هم میره. ما این شهریه رو حداقل ممکن درنظر گزفتیم که شرکت در اون کلاس برا همه مقدور باشه. همه ی مدرس های ما بالاتر از ۵ سال تجربه کاری دارن و این شهریه پایین رو تقریبا هیچ جای دنیا نمیشه پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

آموزش مکالمه زبـان انگلیســی