آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

همانطور که می دانید زبان انگلیسی مهمترین زبان بین المللی است که تقریبا در اکثر کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. در کشور ما هم، زبان انگلیسی بسیار مورد توجه دانشجویان، تجار، بازرگانان، هنرمندان، ورزشکاران و بسیاری از علاقمندان دیگر می باشد. متاسفانه به دلیل ضعف ساختاری در نظام آموزشی کشور ما، تقریبا هیچ دانش آموزی را نمی توان یافت که پس از اتمام تحصیلات دبیرستانی بتواند به زبان انگلیسی تکلم کند و یا آن را آنطور که باید و شاید یاد بگیرد و بتواند از آن استفاده کند، در حالیکه در بسیار از کشورها حتی در کشورهای همسایه، دانش آموزان پس از اتمام تحصیلات مدرسه ای تا حد زیادی می توانند به این زبان تکلم کرده و نیازهای خود را برطرف کنند. این ضعف ساختاری آموزش و پرورش در حوزه آموزش و بخصوص آموزش زبان باعث شده که خانواده ها برای آموزش زبان به فرزندان خود به آموزشگاه ها و موسسات آموزش زبان مراجعه کنند و از طریق این موسسات این ضعف بنیادی آموزش و پرورش را پوشش دهند.
نظام آموزشی ضعیف دولتی در کشور ما باعث شده تا موسسات و آموزشگاه های زیادی وارد این عرصه شوند. حتی در برخی موارد افراد سودجو از این خلا آموزشی به نفع خود سوء استفاده کرده و صرفا به فکر پرکردن جیب خود می باشند. این موسسات به ظاهر آموزشی که معمولا نظارت خاصی هم روی آنها صورت نمی گیرد با انواع ترفندهای تبلیغاتی صرفا به فکر جذب زبان آموز هستند و بسیاری از آنها هیچ برنامه و متد آموزشی خاصی برای آموزش زبان به زبان آموزان ندارند در حالیکه شهریه های نسبتا هنگفتی از آنها دریافت می کنند. جالب است بدانید که رشته تحصیلی بیشتر مدرسان این موسسات آموزش زبان هیچ ارتباطی با آموزش زبان ندارد و نه تنها سواد لازم برای آموزش زبان ندارند بلکه هیچ آموزشی هم در زمینه نحوه تدریس زبان ندیده اند و صرفا به دلیل گذراندن چند ترم در این موسسات پا به عرصه آموزش زبان گذاشته اند.
خلاصه امر آموزش زبان انگلیسی بصورت کلاف سردرگمی درآمده که در دست این موسسات و آموزشگاه های خصوصی افتاده و با انواع ترفندهای تبلیغاتی می خواهند از این آب گل آلود ماهی بگیرند.

دوره آموزش زبان انگلیسی که بنده قصد دارم آن را به همشهریان خود ارائه کنم یک دوره آموزشی حرفه ای بی نظیر است که با تجربه تدریس در بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی تهران به دست آمده است.
لازم به ذکر است که بنده بیش از 12 سال تجربه تدریس و سوپروایزری موسسات آموزش زبان انگلیسی طراز اول را در غرب و شمال غرب تهران دارم. بنده مدرس بین المللی زبان هستم که در موسسات آموزش زبان از جمله “لانگویج ترینیرز” در بریتانیا و آمریکا، و نیز موسسه “پروموزائیک” ایتالیا از 5 سال قبل مشغول به کار تدریس زبان می باشم. همچنین بنده افتخار آموزش آنلاین به بیش از 7000 زبان آموز در سراسر ایران را در کارنامه حرفه ای خود دارم .

بنده به صورت آکادمیک در رشته زبان انگلیسی تحصیل کرده ام، و پس از بازگشت از تهران صرفا به فکر خدمت رسانی به همشهریان خود در حوزه آموزش زبان هستم و آماده ام تا گامی هر چند کوچک برای مردم شهر خود بردارم.
این دوره های آموزش زبان، با هدف آموزش مکالمه و آماده سازی جهت آزمون های بین المللی آیلتس و تافل تشکیل می شود و کلاس ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی و با رعایت پروتکل های بهداشتی و حتی در محل شما تشکیل خواهد شد.
کلاس آموزش زبان انگلیسی شامل آموزش زبان به کودکان و نوجوانان و بزرگسالان می باشد و برای هر رنج سنی و سطح آموزشی کتاب و دوره خاصی در نظر گرفته خواهد شد که بسته به شرایط زبان آموز، مشاوره لازم برای شروع دوره به وی ارائه خواهد شد.
شهریه هر ترم آموزش خصوصی برای سطوح مقدماتی تا متوسطه 1میلیون و برای سطوح متوسطه و پیشرفته 1.5 میلیون تومان خواهد بود که برای افراد کم بضاعت و بی بضاعت تخفیف ویژه ای در نظر گرفته خواهد شد.

جهت مشاوره، تعیین سطح و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تلگرام، یا واتسپ بصورت مستقیم با بنده در ارتباط باشید.

:شماره تلفن واتسپ و تلگرام بنده:
۰۹۱۲۱۳۰۶۳۳۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

آموزش مکالمه زبـان انگلیســی