سال نو و نوروز ۱۳۹۶ مبارک

سال نو و نوروز ۱۳۹۶ مبارک
سال نو و نوروز ۱۳۹۶ مبارک

سال نو و نوروز ۹۶ را خدمت شما عزیزان همراه و زبان آموزان گرامی تبریک و تهنیت عرض می نمائیم و امیدواریم تا به اینجای کار و در عرصه آموزش آنلاین توانسته باشیم موجبات رضایت شما سروران گرانمایه را جلب کرده باشیم هر چند امید آن داریم که بتوانیم در سومین سال از حضورمان در این عرصه آموزشی و خدمات رساتی و با بهره گیری از تجربیاتی که در این زمینه کسب کرده ایم، بتوانیم امسال نیز بهتر از سال های قبل و با مطالبی مفیدتر و با کیفیت تر، و همچنان بصورت کاملا رایگان در خدمت شما باشیم و بتوانیم رسالت “نشر علم” را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانیم.

امیدواریم با همراهی شما همراهان خوب و همیشگی و با بهره مندی از نظریات، پبشنهادات، و انتقادات شما بتوانیم خدمات آموزشی و کمک آموزشی خود را بهتر از گذشته ارائه کنیم و در طی این مسیر همچنان با هم به پیش برویم. پس همچنان با ما همراه باشید که به این همراهی شما افتخار می کنیم.

در آخر امیدواریم که تعطیلات سال نو را به خوبی و خوشی و سلامتی شروع کرده باشید و با خوبی، خوشی، سلامتی، و با خاطرات شیرین، در کنار خانواده و دوستان خود این تعطیلات را به پایان برسانید و بتوانید با برنامه ریزی دقیق و هدفمند به هر آنچه که می خواهید برسید.

با تشکر

احمد عثمانی – ادمین UCLnet.com

 Farvardin 96

در اینجا چندین نمونه تقویم فروردین و سال ۹۶ خدمت شما ارائه می گردد، به امید مفید و کاربردی بودنشان برای شما و به خصوص برای برنامه ریزی آموزشی شما.

 

تقویم سال ۱۳۹۶
تقویم سال ۱۳۹۶
تقویم سال ۱۳۹۶
تقویم سال ۱۳۹۶

 

Farvardin_96
Farvardin_96

 

Farvardin_96

……………………………………………………

اتفاقات و روزهای مهم فروردین ماه عبارتند از:

۱ و ۲ و ۳ و ۴ فروردین – تعطیلات عید نوروز

۱۰ فروردین – ولادت امام محمد باقر (ع)

۱۲ فروردین – روز جمهوری اسلامی ایران

۱۳ فروردین – روز طبیعت – جشن سیزده به در

۱۸ فروردین – روز سلامتی

۲۰ فروردین – روز ملی فناوری هسته ای

۲۴ – فروردین – ولات امام علی (ع) برابر با ۱۳ رجب

۲۵ فروردین – روز بزرگداشت عطار نیشابوری

……………………………………………………

برای دیدن تقویم سایر ماه ها، اینجا را کلیک کنید

……………………………………………………

About Ahmad Osmani

احمد عثمانی هستم، مدرس و مترجم زبان انگلیسی. بیشتر از 12سال سابقه کاری دارم. از همان آغاز راه اندازی سایت، مسئولیت مدیریت و نویسندگی سایت و نیز شبکه های اجتماعی اونو به عهده داشتم. از همان آغاز دوران تحصیل عاشق زبان بودم و پس از تجربه چندین ساله آموزش زبان در آموزشگاه های تهران، بشدت به آموزش آنلاین علاقمند شدم و الان حدود 6 ساله که در این حوزه فعالیت می کنم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*