مجموعه آموزشی Let’s Go

سری کتاب های آموزشی

“Let’s Go”

که شامل 8 کتاب می باشند و توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده، یکی از بهترین مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی می باشد. این سری کتاب های آموزشی که از پایه زبان انگلیسی را آموزش می دهد برای کودکان 7 سال به بالا مناسب می باشند که در مدرسه با زبان مادری و یا با زبان رسمی کشور خود آشنا شده اند و نحوه خواندن و نوشتن زبان مادری و یا زبان رسمی کشور خود (فارسی) را در مدرسه یاد گرفته اند. توجه کنید که آموزش زبان انگلیسی از طریق این مجموعه به هیچ وجه به کودکان زیر 7 سال که به مدرسه نرفته اند توصیه نمی شود. کودکان 7 سال به بالا که در مدرسه با الفبای فارسی و نحوه نوشتار حروف الفبای فارسی آشنا شده اند و به تازگی دستشان به نوشتن عادت کرده می توانند از این مجموعه آموزشی بهره بگیرند. زبان آموزان در کتاب های

Let’s Go

علاوه بر خواندن و یادگیری کلمات و جملات مکالمه ای ساده، با نوشتن حروف الفبا و سپس با نوشتن کلمات ساده آشنا می شوند و می توانند نوشتن را نیز همزمان با یادگیری لغات و عبارات ساده تمرین کنند.

هر کدام از کتاب های این مجوعه آموزشی طبق روالی که در اکثر آموزشگاه های زبان وجود دارد، در دو ترم تدریس می شوند، به عبارت دیگر یادگیری این مجموعه از کتاب های زبان انگلیسی به 16 ترم زمان نیاز دارد.   

اولین کتاب این مجموعه که آموزش آن را شروع می کنیم به نام

 Let’s Begin

می باشد که در دو جلد ۱ و ۲ طراحی شده و قبلا به نام

Let’s Go Starter

شناخته می شد. مجموعه آموزشی

Let’s Go

که قصد داریم آن را به شما آموزش دهیم از سری ویرایش پنجم و یا همان

5th Edition

می باشد.

کتاب

Let’s Begin 1

شامل ۲۸ درس می باشد که تقریبا هر درس به یک حرف از حروف الفبای زبان انگلیسی مربوط می باشد که البته حروف به ترتیب معمول در درس های این کتاب گنجانده نشده و ترتیب آن به صورت غیر معمول، و با درس های مربوط به حروف صدادار شروع می شود و سپس با دروس مربوط به حروف بی صدا ادامه می یابد. در هر درس از کتاب

Let’s Begin 1

۴ کلمه معرفی می شود که با شکل نوشتاری آن ها با همان حرف خاص مربوط به آن درس شروع می شود. از بین 4 کلمه ای که آموزش داده می شود 1 کلمه اسم شخص و 3 کلمه دیگر لغات ساده ای هستند که همزمان با آموزش حروف، آموزش داده می شوند. هر درس از کتاب  

Let’s Begin 1

شامل 2 صفحه می باشد که صفحه اول آن به آموزش 4 کلمه ساده مرتبط به حرف آموزشی همان درس مربوط می باشد و صفحه دوم آن نیز به آموزش جملات مکالمه ای ساده می پردازد. به عبارت دیگر در هر درس از کتاب

Let’s Begin 1

یک حرف الفبا، یک اسم شخص (اسم پسرانه یا اسم دخترانه) و سه کلمه ساده، و یک یا چند جمله مکالمه ای ساده آموزش می هد که در آخر کتاب تمام حروف الفبا و تعداد زیادی جمله مکالمه ای ساده به زبان آموز کودک آموزش داده می شود، ضمن اینکه زبان آموز همزمان با یادگیری کلمات و جملات مکالمه ای ساده، نحوه نوشتن حروف زبان انگلیسی را نیز یاد می گیرد.

Let's Go Books
Let’s Go Books

این مجموعه آموزشی که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان نوآموز طراحی شده، و تصاویر و رنگ آمیزی آن هم دقیقا این موصوع را تائید می کند، اما با این حال برای نوآموزان نوجوان و حتی برزگسال هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

برای یادگیری هر درس از کتاب های مجموعه آموزشی

Let’s Go

روی درس مربوطه کلیک کنید تا توضیحات و ویدیوی آموزشی مربوط به آن درس برای شما باز شود و شما را مستقیما به درسی که می خواهید هدایت کند.

توجه کنید که تهیه و تولید این مجموعه آموزشی که توسط تیم UCL  و به صورت اختصاصی توسط استاد عثمانی تدریس می شود بسیار سخت و زمانبر بوده و تمامی سایت ها و موسسات همکار این مطالب را به صورت پک آموزشی به فروش می رسانند، اما رسالت ما فراتر از مسائل مالی می باشد و هدف ما ارائه آموزش با کیفیت و به صورت 100% رایگان می باشد. امید است شما کاربر گرامی در صورت استفاده و اشتراک گذاری آن با دوستان و آشنایان خود، به این موضوع مهم توجه کنید. با توجه به نکات ارائه شده هر گونه کپی برداری و اشتراک گذاری مطالب اختصاصی این دوره آموزشی بدون ذکر منبع، خلاف شرع، اخلاق و قانون می باشد و حق پیگرد قانونی برای ناشر (تیم UCL) محفوظ می باشد.

شما زبان آموز عزیز می توانید پس از مطالعه مطالب آموزشی و نیز پس از مشاهده ویدیوهای مربوطه، در صورت داشتن هر گونه سوالی، مراتب را در بخش نظرات همان درس منتشر کنید. همچنین در صورت نیاز به داشتن جلسات رفع اشکال با استاد عثمانی، می توانید با ارسال درخواست خود از طریق تلگرام و یا واتسپ سایت، جلسه رفع اشکال خود را هماهنگ کنید.

امید است که زحمات تیم UCL برای تهیه و تدارک این مجموعه آموزشی رایگان با استقبال و دعای خیر کاربران و زبان آموزان عزیز همراه شود و بتواند کمکی هر چند کوچک به زبان آموزان مشتاق برای یادگیری زبان انگلیسی باشد.

 

با تشکر

تیم UCL

 

مشاهده ویدیو در یوتیوب: 

مشاهده ویدیو در آپارات: 

مشاهده ویدیو در آپارات:
https://www.aparat.com/v/K1QzR 

زبان آموز عزیز در صورتی که به کتاب های این مجموعه آموزشی دسترسی ندارید و می خواهید آنها را تهیه کنید، نسخه PDF آنها که دانلودی می باشد در زیر آورده شده، و برای تهیه کتاب ها به صورت فیزیکی با ادمین سایت هماهنگ شوید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*