مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی Let’s Go

مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی Let’s Go

مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی Let’s Go یکی از بهتر منابع آموزشی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان می باشد. ای مجموعه که شامل 8 کتاب می باشند و توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده، جزو مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی می باشد که برای زبان آموزان غیر انگلیسی زبان تهیه شده است. این سری کتاب های آموزشی که از پایه زبان انگلیسی را آموزش می دهد برای کودکان 7 سال به بالا مناسب می باشند که در مدرسه با زبان مادری و یا با زبان رسمی کشور خود آشنا شده اند و نحوه خواندن و نوشتن زبان مادری و یا زبان رسمی کشور خود (فارسی) را در مدرسه یاد گرفته اند.

 توجه کنید که مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی Let’s Go به هیچ وجه به کودکان زیر 7 سال که به مدرسه نرفته اند توصیه نمی شود. کودکان 7 سال به بالا که در مدرسه با الفبای فارسی و نحوه نوشتار حروف الفبای فارسی آشنا شده اند و به تازگی دستشان به نوشتن عادت کرده می توانند از این مجموعه آموزشی بهره بگیرند.

زبان آموزان در کتاب های Let’s Go علاوه بر خواندن و یادگیری کلمات و جملات مکالمه ای ساده، با نوشتن حروف الفبا و سپس با نوشتن کلمات ساده آشنا می شوند و می توانند نوشتن را نیز همزمان با یادگیری لغات و عبارات ساده تمرین کنند. هر کدام از کتاب های این مجوعه آموزشی طبق روالی که در اکثر آموزشگاه های زبان وجود دارد، در دو ترم تدریس می شوند، به عبارت دیگر یادگیری این مجموعه از کتاب های زبان انگلیسی به 16 ترم زمان نیاز دارد. اولین کتاب این مجموعه که آموزش آن را شروع می کنیم به نام Let’s Begin می باشد که در دو جلد ۱ و ۲ طراحی شده و قبلا به نام Let’s Go Starter شناخته می شد.

مجموعه آموزشی Let’s Go که قصد داریم آن را به شما آموزش دهیم از سری ویرایش پنجم و یا همان 5th Edition می باشد. کتاب Let’s Begin 1 شامل ۲۸ درس می باشد که تقریبا هر درس به یک حرف از حروف الفبای زبان انگلیسی مربوط می باشد که البته حروف به ترتیب معمول در درس های این کتاب گنجانده نشده و ترتیب آن به صورت غیر معمول، و با درس های مربوط به حروف صدادار شروع می شود و سپس با دروس مربوط به حروف بی صدا ادامه می یابد.

در هر درس از کتاب Let’s Begin 1  چهار کلمه معرفی می شود که با شکل نوشتاری آن ها با همان حرف خاص مربوط به آن درس شروع می شود. از بین 4 کلمه ای که آموزش داده می شود 1 کلمه اسم شخص و 3 کلمه دیگر لغات ساده ای هستند که همزمان با آموزش حروف، آموزش داده می شوند. هر درس از کتاب Let’s Begin 1 شامل 2 صفحه می باشد که صفحه اول آن به آموزش 4 کلمه ساده مرتبط به حرف آموزشی همان درس مربوط می باشد و صفحه دوم آن نیز به آموزش جملات مکالمه ای ساده می پردازد. به عبارت دیگر در هر درس از کتاب Let’s Begin 1 یک حرف الفبا، یک اسم شخص (اسم پسرانه یا اسم دخترانه) و سه کلمه ساده، و یک یا چند جمله مکالمه ای ساده آموزش می هد که در آخر کتاب تمام حروف الفبا و تعداد زیادی جمله مکالمه ای ساده به زبان آموز کودک آموزش داده می شود، ضمن اینکه زبان آموز همزمان با یادگیری کلمات و جملات مکالمه ای ساده، نحوه نوشتن حروف زبان انگلیسی را نیز یاد می گیرد.

مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی Let’s Go
مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی Let’s Go

این مجموعه آموزشی که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان نوآموز طراحی شده، و تصاویر و رنگ آمیزی آن هم دقیقا این موصوع را تائید می کند، اما با این حال برای نوآموزان نوجوان و حتی برزگسال هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. برای یادگیری هر درس از کتاب های مجموعه آموزشی Let’s Go روی درس مربوطه کلیک کنید تا توضیحات و ویدیوی آموزشی مربوط به آن درس برای شما باز شود و شما را مستقیما به درسی که می خواهید هدایت کند.

توجه کنید که تهیه و تولید این مجموعه آموزشی که توسط تیم UCL  و به صورت اختصاصی توسط استاد عثمانی تدریس می شود بسیار سخت و زمانبر بوده و تمامی سایت ها و موسسات همکار این مطالب را به صورت پک آموزشی به فروش می رسانند، اما رسالت ما فراتر از مسائل مالی می باشد و هدف ما ارائه آموزش با کیفیت و به صورت 100% رایگان می باشد. امید است شما کاربر گرامی در صورت استفاده و اشتراک گذاری آن با دوستان و آشنایان خود، به این موضوع مهم توجه کنید. با توجه به نکات ارائه شده هر گونه کپی برداری و اشتراک گذاری مطالب اختصاصی این دوره آموزشی بدون ذکر منبع، خلاف شرع، اخلاق و قانون می باشد و حق پیگرد قانونی برای ناشر (تیم UCL) محفوظ می باشد.

شما زبان آموز عزیز می توانید پس از مطالعه مطالب آموزشی و نیز پس از مشاهده ویدیوهای مربوطه، در صورت داشتن هر گونه سوالی، مراتب را در بخش نظرات همان درس منتشر کنید. همچنین در صورت نیاز به داشتن جلسات رفع اشکال با استاد عثمانی، می توانید با ارسال درخواست خود از طریق تلگرام و یا واتسپ سایت، جلسه رفع اشکال خود را هماهنگ کنید. امید است که زحمات تیم UCL برای تهیه و تدارک این مجموعه آموزشی رایگان با استقبال و دعای خیر کاربران و زبان آموزان عزیز همراه شود و بتواند کمکی هر چند کوچک به زبان آموزان مشتاق برای یادگیری زبان انگلیسی باشد.  

با تشکر تیم UCL


 


 

زبان آموز عزیز در صورتی که به کتاب های این مجموعه آموزشی دسترسی ندارید و می خواهید آنها را تهیه کنید، نسخه PDF آنها که دانلودی می باشد در زیر آورده شده، و برای تهیه کتاب ها به صورت فیزیکی با ادمین سایت هماهنگ شوید.

مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی Let's Go
مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی Let’s Go

برای مشاهده درس اول از مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی Let’s Go اینجا را کلیک کنید


برای مشاهده درس دوم از مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی Let’s Go اینجا را کلیک کنید


برای مشاهده لیست تمام درس های کتاب لتس بییگین 1 اینجا را کلیک کنید

About Ahmad Osmani

Ahmad Osmani
I am Ahmad Osmani, an English teacher, and translator. I have more than 15 years of experience. I have been the administrator and writer of the website since its creation. I have studied Translation Studies and English Language. I love learning and teaching different languages. My main profession is writing and translating and sometime I teach English in my free time.

Check Also

ترجمه آهنگ The Heart Wants What It Wants سلنا گومز

ترجمه آهنگ The Heart Wants What It Wants سلنا گومز

ترجمه آهنگ The Heart Wants What It Wants سلنا گومز در این پست به ترجمه …

English Proverb: Don’t put all your eggs in one basket

Don’t put all your eggs in one basket The proverb I want to discuss about …

نکات و قوانین استرس در تلفظ زبان انگلیسی (۳)

در این پست و در ادامه مطالب قبلی در مورد قوانین استرس لغات در تلفظ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

آموزش مکالمه زبـان انگلیســی