Home -> کسب درآمد ارزی

کسب درآمد ارزی

با توجه به افزایش قیمت ارز در کشور ما و در ماه های اخیر، و افزایش فشارهای اقتصادی بر مردم و بخصوص قشر ضعیف جامعه، کسب درآمد ارزی و لو به مقدار کم می تواند بسیاری از مشکلات مادی مردم بخصوص دانشجویان را حل کند. دانشجویان که به دلیل اشتغال به تحصیل امکان انجام هر گونه فعالیت اقتصادی را ندارند و حتی افراد تحصیلکرده جامعه که با مشکل بیکاری و یا کمبود درآمد مواجهند می توانند با صرف کمی زمان و انرژی و از طریق اینترنت اقدام به درآمد زایی ارزی کنند. این روش درآمد زایی حتی اگر مبلغ چندان زیادی هم نباشد ولی به دلیل بالا بودن ارزش ریالی این درآمدها می تواند حتی در برخی موارد حتی نه تنها نیازهای روزمره شخص، بلکه حتی خانواده او را هم تامین کند.

کسب درآمد ارزی آنلاین - Online Earning
کسب درآمد ارزی آنلاین – Online Earning

با کسب درآمد 50 دلار در ماه که در بسیاری از کشورهای پیشرفته پول خردی بیش نیست، می تواند برای ما ایرانی ها درآمد نسبتا مناسبی برای افراد بیکار و حتی کم خرجی مناسبی برای دانشجویان و سایر افراد باشد. 50 دلاری که در بسیاری از کشورها پول تو جیبی روزانه فرد باشد در کشور ما میتواند حتی شکم یک خانواده را هم در طول ماه سیر نگه دارد. البته این مبلغ 50 دلار صرفا یک اشاره به میزان ارزش آن در کشور ماست و نه اینکه شما فقط می توانید این مبلغ درآمد داشته باشید، بلکه با کمی اراده و پشتکار می توان به درآمدهای بسیار بیشتر از این هم دست پیدا کرد.

در اینجا راه هایی که برای کسب درآمد ارزی از طریق اینترنت برای افراد جویای کار در دسترس می باشد معرفی می شود که در پایین به مهمترین آنها اشاره خواهد شد:

یکی از روش های کسب درآمد ارزی از طریق اینترنت سایتهای کلیکی (PPC) هستند که در این وبسایت ها به ازای هر تبلیغی که از مشتری خود می گیرند مبلغی را به کسانی که روی آن تبلیغات کلیک کنند اختصاص می دهد. اعضای این سایت ها بسته به نوع عضویتی که دارند به صورت روزانه به مجموعه ای از این آگهی ها دسترسی خواهند داشت و می توانند روی آنها کلیک کنند و با هر کلیک بر روی این آگهی ها مبلغی بین 1 تا 0.1 سنت (هر دلار 100 سنت می باشد) به شخص کلیک کننده (Publishet) اختصاص پیدا می کند. تعداد این وبسایت های کلیکی بسیار زیاد است اما باید مواظب باشید که برخی از آنها واقعی نیستند و یا با دادن وعده های دروغین در صدد فریب کاربران خود هستند بنابراین باید در این زمینه بسیار مواظب باشید که بیخودی وقت و انرژی خود را تلف نکنید.

با توجه به تجربه ای که در این زمینه بدست آورده ایم سایت Star Clicks یکی از بهترین وبسایت های این عرصه است که با یک ثبت نام ساده می توانید به عضویت این سایت در بیایید و در آنجا کسب در آمد کنید. شما پس از ثبت نام و با رفتن به صفحه شخصی خود هم می توانید با کلیک کردن بر روی آگهی های موجود در صفحه شخصی خودتان به درآمد برسید و هم می توانید با پخش لینک مربوط به صفحه خودتان که در صفحه شخصیتان موجود است در میان دوستان و آشنایان و دعوت آنها به انجام این کار نیز برای خود درآمد کسب کنید. توجه کنید که در هنگام ثبت نام به عنوان تبلیغ کننده (Publisher) ثبت نام کنید.

در این وبسایت کاربر می تواند با ارائه حساب بانکی، پیپال، و یا بیتکوین خود مقادیر ارزی درآمد خود را دریافت کند، ممکن است برای شما این مشکل وجود داشته باشد که نتوانید درآمد ارزی خود را دریافت کنید. برای حل این مشکل می توانید مقادیر دریافتی خود را از طریق حساب های بین المللی ما نقد کرده و هر نوع سوال و یا مشکلی در این زمینه داشتید با ما در میان بگذارید. برای این منظور می توانید به آیدی تلگرام @UCLnet در ارتباط باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*