سال نوی تحصیلی مبارک

Mehr_94_2

فرا رسیدن فصل پائیز، فصل درس و مدرسه، و آغاز سال تحصیلی نو را به همه به ویژه جامعه علمی تبریک می گوئیم و امیدواریم که بتوانیم همراه علمی و آموزشی خوبی برای شما زبان آموزان علاقمند باشیم. انشالله از شنبه ۴ مهرماه برنامه منظمی برای آموزش زبان انگلیسی ارائه خواهیم کرد که در آن بصورت مرتب و منسجم مطالب متنوع آموزشی و کمک آموزشی زبان انگلیسی را بصورت رایگان در اختیار عموم علاقمندان خواهیم گذاشت. غیر از مطالب فعلی سعی خواهیم کرد هر روز تمرین و مرور لغات کتاب ۵۰۴ به همراه رمزها و کدهای یادگیری آن (که معمولا اکثر زبان آموزان هزینه زیادی بابت یادگیری آن متحمل می شوند) به رایگان جزو مطالب روزانه ما باشد ضمن اینکه سعی می کنیم ویدیوهای آموزشی، اصطلاحات کاربردی و روزمره، نکات گرامری، تست به همراه پاسخ تشریحی، داستان های جالب با ترجمه (که هم جنبه یادگیری داشته باشند و هم باعث افزایش سطح اطلاعات عمومی شود)، آهنگ های انگلیسی با متن و ترجمه، و مطالب مفید دیگر را در برنامه آموزشی شما بگنجانیم.
امیدواریم بتوانیم کمکی هر چند کم به پیشرفت شما عزیزان کرده باشیم. لطفا این خدمات ناچیز و ناقابل ما را به دوستان و علاقمندان یادگیری زبان معرفی کنید تا همه علاقمندان از آن بهره مند شوند.

با تشکر
گروه آموزشی “UCL”

لینک دانلود برنامه ما برای معرفی به دوستان و علاقمندان

تقویم مهرماه ۹۵ را نیز میتوانید اینجا ببینید

About Ahmad Osmani

Ahmad Osmani
I am Ahmad Osmani, an English teacher, and translator. I have more than 15 years of experience. I have been the administrator and writer of the website since its creation. I have studied Translation Studies and English Language. I love learning and teaching different languages. My main profession is writing and translating and sometime I teach English in my free time.

Check Also

یادگیری حروف الفبای زبان انگلیسی

یادگیری حروف الفبای زبان انگلیسی

یادگیری حروف الفبای زبان انگلیسی یکی از مباحث پایه‌ای در یادگیری این زبان است. این …

Movie: Mission: Impossible – Fallout (2018) – Part 2

Movie: Mission: Impossible – Fallout (2018) – Part 2

Mission: Impossible – Fallout is an action movie with great actors and actresses which gathers a …

English idiom: (a) method to (one’s) madness

English idiom: (a) method to (one’s) madness

The idiom which is going to be discussed here in this post is Method to my …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

آموزش مکالمه زبـان انگلیســی